Skup nieruchomości z problemami

Skup nieruchomości z problemami

Skup nieruchomości

Zdarzają się takie sytuacje, że mieliśmy w planach remont mieszkania w celu jego dalszej sprzedaży, po wyższej cenie. Niestety problemy finansowe spowodowały, że nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Z drugiej strony są tez mieszkania bardzo zaniedbane, których nikt nie chce kupić. Wtedy pojawiają się firmy oferujące skup nieruchomości z problemami.

Bardzo częstym problemem jest lokalizacja mieszkania, które chcemy sprzedać. Brak chętnych jest bardzo frustrujący i za wszelką cenę chcemy coś z tym zrobić. Koszty, jakie zaczynają się generować, w oczekiwaniu na kupca, niejednokrotnie nie są warte zwłoki. W takiej sytuacji zawsze jest możliwość odsprzedania tej nieruchomości firmie zajmującej się taką działalnością.

Wypełniając odpowiedni formularz opisujemy nasze mieszkanie. Przedstawiciel takiej firmy w dość szybki sposób wyceni naszą nieruchomość i po zaakceptowaniu umowy z naszej strony, przejdzie do spraw formalnych. Wycena mieszkań lub domów graniczy w kwocie 90-95% wartości. Oczywiście możemy liczyć na pełną pomoc w kwestiach prawnych związanych ze sprzedażą mieszkania, a sama realizacja i wypłata gotówki może zmieścić się nawet w 72 godzinach.

Skup nieruchomości z problemami to szereg firm, które w szybki sposób rozwiążą nasze problemy, zarówno w sytuacji braku chętnych do kupna domu, jak i szybkiej sprzedaży ze względu na problemy finansowe.

About